Baskı Sistemleri

Teknoskop Bilişim baskı endüstrisi daha kısa çalışma süreleri, artan kişiselleştirme, daha hızlı teslimat ve zorlayıcı kalite ihtiyaçlarıyla hızlı dönüşümünü devam ettiriyor.

Günümüzde üretim baskı teknolojisi kullanılarak dünya genelinde 50 trilyon sayfa basılmaktadır ve bunların yalnızca %2'si dijital baskıdır. Dijital baskı apaçık fırsatlar sunmaktadır çünkü dijital baskı sayısının 2012'den 2016'ya kadar %7 (YBBO) artacağı öngörülmektedir.Siz müşterilerinize yol göstermek ve onları memnun etmek için değişen bir pazar ararken Teknoskop çözümleri tüm dijital baskı ve çok kanallı iletişim ihtiyaçlarınıza yardımcı olur. Dijital baskıya yeni başlıyor olsanız da başarılı işletmenizi biraz daha ileri taşımak istiyor olsanız da Teknoskop size yardımcı olabilir.

Sektörün En Geniş Dijital Baskı Makinesi Serisiyle Tanışın
Giriş düzeyinde xerografik yazıcılardan yüksek hızlı, yüksek hacimli inkjet baskı makinelerine ve ikisi arasındaki her şeye kadar tüm dijital baskı ihtiyaçlarınıza çözüm sunabiliriz.

Yeni İşler Kazandıran, Üretkenliği Artıran ve Maliyetleri Azaltan İş Akışı
Otomatik, dijital iş akışları bugünün baskı fırsatlarından yararlanmak için büyük öneme sahiptir ve bunu Teknoskop  Bilişim Hizmetleri ® sunar.

Başarılı Bir İşletmeyi Geliştirmenize Yardımcı Olacak Kaynak ve Hizmetler
Fırsatları yakalamak için yardıma mı ihtiyacınız var? Benzersiz iş geliştirme kaynakları koleksiyonumuzla bunu ister kendiniz yapın, isterseniz bırakın uzman danışmanlarımız sizin için yapsın.

 


 

Paylaş:

9

Sektördeki yıl

#
20

Türkiye çapında ortaklar

13

Tedarikçi

650

Başarılı projeler